Archiwum wystaw

Wybierz rok:

Jacek Jagielski - RESUME

25 stycznia - 24 lutego 2019

Galeria BWA SOKÓŁ

Wystawa indywidualna wybitnego rzeźbiarza, profesora Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, gdzie prowadzi pracownię rzeźby na Wydziale Rzeźby.

Femina

8 marca - 26 kwietnia 2019

Galeria BWA SOKÓŁ

Wystawa FEMINA, zaprezentuje niezależne postawy artystyczne kobiet, dalekie od polityki, mody i rynku sztuki.  Ich pierwszym powodem tworzenia jest imperatyw wewnętrzny indywidualnej wypowiedzi.  Artystki biorące udział w wystawie deklarują swoja twórczością wolność od zewnętrznych nacisków kuratorskich i instytucjonalnych.

Grzegorz Gwiazda Rzeźba

17 maja - 16 czerwca 2019

Galeria BWA SOKÓŁ

Indywidualna wystawa rzeźby Grzegorza Gwiazdy. Zapraszamy wszystkich koneserów sztuki artysty lub chcących ją dopiero poznać.

Pole minowe

28 czerwca - 18 sierpnia 2019

Galeria BWA SOKÓŁ

POLE MINOWE to interdyscyplinarne wydarzenie artystyczne, koncentrujące się wokół zagadnienia sztuki współczesnej w kontekście młodych artystów i ich działań w obrębie sztuki współczesnej. To pierwszy projekt w Galerii BWA SOKÓŁ zajmujący się tak kompleksowo sytuacją młodych twórców, to także otwarcie dyskusji na ich problemy, zwrócenie uwagi na wyzwania, którym muszą się poddać.

7. Międzynarodowe Biennale Pasteli - Nowy Sącz 2018

6 września - 3 listopada 2019

Galeria BWA SOKÓŁ

Projekt „Europejski Festiwal Pasteli - 7. Międzynarodowe Biennale Pasteli - Nowy Sącz 2018" poświęcony jest prezentacji sztuki współczesnej w jej najbardziej aktualnym oraz międzynarodowym wymiarze.

MIHAI CIPLEA – obrazy

6 września - 2 listopada 2019

Dom Gotycki w Nowym Sączu (ul. Lwowska 3)

Wystawa towarzysząca Projektowi „Europejski Festiwal Pasteli - 7. Międzynarodowe Biennale Pasteli - Nowy Sącz 2018”. Zostanie zaprezentowana w historycznych salach Domu Gotyckiego, Filii Muzeum Okręgowego w Nowym Sączu.

Grażyna Kulig - Czym życie potrafi zaskoczyć

7 listopada - 1 grudnia 2019

Galeria Sztuki SOKÓŁ

Wystawa prezentująca bogaty dorobek twórczy z okresu kilkudziesięciu lat artystki Grażyny Kulig.

Edyta Stajniak - grafika

15 listopada 2019 - 12 stycznia 2020

Galeria BWA SOKÓŁ

Przegląd 2019 TPSP

6 - 31 grudnia 2019

Galeria SOKÓŁ