Archiwum wystaw

Wybierz rok:

adam myjak rzeźba i rysunek

26 stycznia - 25 lutego 2018

Galeria BWA SOKÓŁ

Wystawa w pełni poświęcona wystawie twórczości Adama Myjaka. Zapraszamy wszystkich koneserów sztuki artysty lub chcących ją dopiero poznać.

The Krasnals "Mission Impossible"

9 marca - 22 kwietnia 2018

Galeria BWA SOKÓŁ

The Krasnals to grupa artystyczna, która powstała w marcu 2008 r. Członkowie wchodzący w jej skład nie zdradzają swojej tożsamości, wieku ani płci. Podczas publicznych wystąpień pojawiają się zawsze w maskach. Działają wyłącznie w internecie, gdzie na utworzonym przez siebie blogu zamieszczają literackie, plastyczne, a także filmowe komentarze do aktualnej rzeczywistości. Reagują szybko, błyskotliwie czasami dosadnie, a nawet wulgarnie.

szostak prace wybrane 1988 - 2018

28 kwietnia - 10 czerwca 2018

Galeria BWA SOKÓŁ

Wystawa w pełni poświęcona twórczości Karola Szostaka. Zapraszamy wszystkich koneserów sztuki artysty lub chcących ją dopiero poznać.

post utopia

22 czerwca - 29 lipca 2018

Galeria BWA SOKÓŁ

Nie jest to pierwsza wystawa, którą Ioana Antoniu, Adriana Elian, Andor Kőmives i Radu Pulbere organizują wspólnie. Jest to jednak pierwszy raz, kiedy ich grupowa obecność podkreśla, jak bardzo rzeczywistość zmieniła się w ciągu ponad dwudziestu lat.

W stronę Schulza. Okna wyobraźni

10 sierpnia - 17 października 2018

Galeria BWA SOKÓŁ

Wystawa W STRONĘ SCHULZA.OKNA WYOBRAŹNI, poświęcona jest twórczości Brunona Schulza oraz artystów dla których dzieło tego wybitnego twórcy było inspiracją.