Paper Gami - pokaz tworzenia biżuterii z papieru

23 lipca 2021, godz. 12:00 - 16:00

Galeria BWA SOKÓŁ

Sztuka
Warsztat
Pokaz z tworzenia unikatowej i artystycznej biżuterii z ręcznie czerpanego papieru prowadzony przez artystkę plastyka Ewę Rosiek-Buszko, autorkę wystawy DAY BY DAY w Galerii Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ w Nowym Sączu.
Zapraszamy na pokaz z tworzenia unikatowej i artystycznej biżuterii połączony z warsztatami. Uczestnicy warsztatów będą wykonywać biżuterię z przygotowanych przez organizatora - Galerię Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ materiałów: srebrnych drucików, zawieszek, koralików oraz ręcznie czerpanego i farbowanego papieru WASHI. Do udziału w zajęciach szczególnie zapraszamy osoby z umiejętnościami manualnymi. Wykonana biżuteria przechodzi na własność uczestników:)

Uwaga!
Wstęp bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona! 

Spotkanie w reżimie sanitarnym. Prosimy o potwierdzenie swego przybycia do dnia 21.07.2021, telefonicznie od poniedziałku do piątku w godz. 7.00–15.00 pod nr tel.: 18 448 26 07, e-mailem na adres a.anzel@mcksokol.pl lub poprzez formularz kontaktowy umieszczony na bieżącej stronie.

Powiązane z

Ewa Rosiek-Buszko - DAY BY DAY

Wystawa autorskich, ręcznie czerpanych unikatowych papierów i ceramiki, zorganizowana w ramach obchodów 40-lecia pracy twórczej Ewy Rosiek-Buszko.