Pokaż od
Rozłożone na prześcieradle przybory malarskie: różnej grubości pędzle, szpachelka, szczoteczka, wacik do uszu oraz niewielki wałek malarski. Przybory są poplamione farbami, wyglądają tak jakby ktoś już je używał.
Sztuka
Warsztat

Wakacyjne spotkania ze sztuką w Galerii BWA

5 lipca - 27 sierpnia 2021

Galeria BWA SOKÓŁ

Grafika promująca konkurs na projekt plakatu. Czarne tło. Na środku tła umieszczono zdjęcie żarówki. Żarówka żarzy się czerwonym światłem. Światło jest na tyle słabe, aby nie razić w oczy, ale na tyle mocne, aby kontury żarówki były wyraźnie.
Edukacja
Sztuka
Konkurs

Konkurs na projekt plakatu

6 sierpnia 2021

Galeria BWA SOKÓŁ

Męska dłoń ujęta od nadgarstka. W dłoni mężczyzna trzyma pionowo ustawiony telefon. Kadr wyświetlany na ekranie telefonu sugeruje, że mężczyzna jest w trakcie wykonywania zdjęcia. Kadr przedstawia miejską ulicę, przy której stoją domy, w oddali stoi wysoki budynek. Wszystko poza dłonią oraz kadrem w telefonie jest rozmazane.
Edukacja
Sztuka
Warsztat

Plener fotograficzny dla seniorów

10 - 13 sierpnia 2021

Galeria BWA SOKÓŁ

cykl: LATO ART
Męska dłoń ujęta od nadgarstka. W dłoni mężczyzna trzyma okrągły obiektyw aparatu fotograficznego. Kadr wyświetlany w obiektywie jest bardzo ostry, wyraźny i przedstawia otaczający mężczyznę krajobraz: jezioro wśród niewysokich gór na tle błękitnego nieba. Wszystko poza dłonią oraz kadrem w obiektywie jest rozmazane.
Edukacja
Sztuka
Warsztat

Plener fotograficzny dla młodzieży

17 - 19 sierpnia 2021

Galeria BWA SOKÓŁ

cykl: LATO ART
Na białej kartce papieru leżą dwie kredki: czarna i biała. Ktoś czarną kredką wykonał kilka mechanicznych linii, kresek. Ślad był wykonany dosyć mocno, bo kredki pozostawiły kilka opiłków.
Edukacja
Sztuka
Warsztat

Martwa Natura - wakacyjna szkoła rysunku

23 - 27 sierpnia 2021

Galeria BWA SOKÓŁ

cykl: LATO ART
Różowy flaming na żółtym tle. Obraz jest wesoły, malarski z elementami dekoracyjnych gałązek z liśćmi.
Sztuka
Konkurs

XI Ogólnopolski Rodzinny Konkurs Plastyczny CZAS NA BAJKĘ

1 września 2021

online