Wernisaż wystawy - 15 lat sercem malowane

6 sierpnia 2021, godz. 16:00

Galeria Sztuki SOKÓŁ

Sztuka
Wernisaż
Galeria Sztuki SOKÓŁ w Nowym Sączu serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy prac podopiecznych Powiatowego Ośrodka Wsparcia w Muszynie
Twórcy zaprezentowanych na wystawie prac zapraszają serdecznie do wspólnego obcowania z ich światem wyrażonym poprzez sztukę, która nie tylko ukazuje emocje, czy wyobraźnię, ale staje się również momentem oderwania od codziennych problemów.

Tematyka prac jest bardzo różnorodna, jak i różnorodne są materiały użyte do ich powstania. Wykorzystano profesjonalne podobrazia, farby, kredki, węgiel, ale i to, co nas otacza na co dzień – guziki, sznurki, papier, ziarna. Ciesząc się na wspólny czas, zapraszamy na wystawę tego, co zostało sercem namalowane.

Zespół Powiatowego
Ośrodka Wsparcia w Muszynie


Spotkanie w reżimie sanitarnym, prosimy o potwierdzenie swego przybycia do dnia 5 sierpnia br., telefonicznie od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-16.00 pod numerami telefonu: 18 53 40 663, 18 53 40 679, e-mailem na adres: u.modliborek@mcksokol.pl lub przez formularz kontaktowy ZAPISY, umieszczony na bieżącej stronie.

Powiązane z

15 lat sercem malowane

Galeria Sztuki SOKÓŁ w Nowym Sączu serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy podopiecznych Powiatowego Ośrodka Wsparcia w Muszynie