Plener fotograficzny dla młodzieży

Wydarzenie w cyklu: LATO ART

17 - 19 sierpnia 2021

Galeria BWA SOKÓŁ

Edukacja
Sztuka
Warsztat
Plener fotograficzny dla młodzieży przygotowany we współpracy z Sądecką Grupą Fotograficzną, to zajęcia których celem jest poznanie podstawowych zasad dobrej fotografii smartfonem oraz tradycyjnym aparatem. Zajęcia prowadzą fotografowie którzy chętnie podzielą się wiedzą praktyczną z uczestnikami.
Plener fotograficzny dla młodzieży to zajęcia dla osób, które chcą poznać zasady dobrego zdjęcia. W trakcie trwania pleneru będzie możliwość poznania tajników nie tylko dobrego portretu, ale również zdjęć architektury oraz natury. Podczas warsztatów młodzież dowie się czym różni się fotografia klasyczna od fotografii smartfonem oraz jakie parametry powinien posiać aparat aby uzyskać najlepszy efekt zdjęć.

Liczba osób ograniczona, zapisy wyłącznie przez formularz kontaktowy (prosimy oczekiwać informacji zwrotnej). Na plener należy zabrać własny smartfon, aparat fotograficzny.


Warsztaty obejmują spotkania w dniach:
17, 18, 19 sierpnia 2021 / godz. 10.00-13.30

Uwaga:
Zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia – związanymi z występowaniem  na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej zakażeń wirusem SARS-CoV-2, na zajęciach w budynku obowiązuje noszenie maseczek ochronnych zakrywających nos oraz usta.